| Width | 10.0000mm |
| DIMENSION TYPE | Metric |
| SupplierCode | 10632485 |
| INTERNAL DIAMETER | 17 |
| OUTER DIAMETER | 35 |
| Width | 10.0000 mm |
| BEARING | Bearing |
| BEARING SEAL TYPE | Sealed Contact |
| INTERNAL DIAMETER 1 | 17.0000 |
| OUTER DIAMETER 1 | 35.0000 |
| Bearing | Bearing |
| Bearing Seal Type | Sealed Contact |
| Brand | NTN |
| Dimension Type | Metric |
| Internal Diameter | 17 mm |
| Outer Diameter | 35 mm |
| WIDTH | 10 |
| Width | 10 mm |
| Type | Single Row Deep Groove Ball |
| Product Multiple | 1 |
| Id | Product Code | Description | Quantity |