| DIMENSION TYPE | Metric |
| SupplierCode | 10632457 |
| INTERNAL DIAMETER | 10 |
| OUTER DIAMETER | 26 |
| BEARING | Bearing |
| BEARING SEAL TYPE | Sealed Contact |
| Bearing | Bearing |
| Bearing Seal Type | Sealed Contact |
| Brand | NTN |
| Dimension Type | Metric |
| Internal Diameter | 10 mm |
| Outer Diameter | 26 mm |
| WIDTH | 8 |
| Width | 8 mm |
| Type | Single Row Deep Groove Ball |
| Product Multiple | 1 |
| Id | Product Code | Description | Quantity |