| Width | 9.0000mm |
| DIMENSION TYPE | Metric |
| SupplierCode | 10651884 |
| INTERNAL DIAMETER | 15 |
| OUTER DIAMETER | 32 |
| Width | 9.0000 mm |
| BEARING | Bearing |
| BEARING SEAL TYPE | Sealed Contact |
| INTERNAL DIAMETER 1 | 15.0000 |
| OUTER DIAMETER 1 | 32.0000 |
| Bearing | Bearing |
| Bearing Seal Type | Sealed Contact |
| Brand | NTN |
| Dimension Type | Metric |
| Internal Diameter | 15 mm |
| Outer Diameter | 32 mm |
| WIDTH | 9 |
| Width | 9 mm |
| Type | Single Row Deep Groove Ball |
| Product Multiple | 1 |
| Id | Product Code | Description | Quantity |