| Width | 16.0000mm |
| DIMENSION TYPE | Metric |
| SupplierCode | 10632549 |
| INTERNAL DIAMETER | 45 |
| OUTER DIAMETER | 75 |
| Width | 16.0000 mm |
| BEARING | Bearing |
| BEARING SEAL TYPE | Sealed Contact |
| INTERNAL DIAMETER 1 | 45.0000 |
| OUTER DIAMETER 1 | 75.0000 |
| Bearing | Bearing |
| Bearing Seal Type | Sealed Contact |
| Brand | NTN |
| Dimension Type | Metric |
| Internal Diameter | 45 mm |
| Outer Diameter | 75 mm |
| WIDTH | 16 |
| Width | 16 mm |
| Type | Single Row Deep Groove Ball |
| Product Multiple | 1 |
| Id | Product Code | Description | Quantity |