| LUBRICATION METHOD | SIDE |
| BEARING CAP TYPE | R2 |
| CIRCLIP TO CIRCLIP B2 | 55.9600 |
| OUTSIDE TO OUTSIDE OF CAPS B1 | 115.9000 |
| SupplierCode | 10640902 |
| INTERNAL DIAMETER | 39.69 |
| APPLICATION MAKE MODEL YEAR | 1510 SERIES |
| Bearing Cap Diameter C | 39.7 |
| Bolt Centre Across Cap E | 0 |
| Bolt Centre Across Universal Joint F | 0 |
| Circlip Circlip B2 | 0 |
| Outside Outside Caps B1 | 115.9 |
| WEIGHT NETT KG | 1.500 |
| PACK QUANTITY | EACH |
| Pack Quantity | EACH |
| Application Make Model Year | 1510 SERIES |
| Bearing Cap Diameter C | 39.7 mm |
| Bolt Centre Across Cap E | 0 mm |
| Bolt Centre Across Universal Joint F | 0 mm |
| Circlip Circlip B2 | 0 mm |
| Image Ref | 1 |
| Outside Outside Caps B1 | 115.9 mm |
| Nett Weight | 1.500 Kg |
| Product Multiple | 1 |
| Id | Product Code | Description | Quantity |