| Width | 82.5mm |
| LUBRICATION METHOD | SIDE |
| BEARING CAP TYPE | R1 |
| CIRCLIP TO CIRCLIP B2 | 82.5500 |
| SupplierCode | 10641101 |
| INTERNAL DIAMETER | 28.58 |
| APPLICATION MAKE MODEL YEAR | 4R SERIES |
| Bearing Cap Diameter C | 28.58 |
| Bolt Centre Across Cap E | 0 |
| Bolt Centre Across Universal Joint F | 0 |
| Circlip Circlip B2 | 82.55 |
| Outside Outside Caps B1 | 0 |
| WEIGHT NETT KG | .900 |
| PACK QUANTITY | EACH |
| Pack Quantity | EACH |
| Application Make Model Year | 4R SERIES |
| Bearing Cap Diameter C | 28.58 mm |
| Bolt Centre Across Cap E | 0 mm |
| Bolt Centre Across Universal Joint F | 0 mm |
| Circlip Circlip B2 | 82.55 mm |
| Image Ref | 2 |
| Outside Outside Caps B1 | 0 mm |
| Nett Weight | .900 Kg |
| Width | 82.5 |
| Product Multiple | 1 |
| Id | Product Code | Description | Quantity |