
-(6000LLBNTN).jpg)
| Width | 8.0000mm |
| DIMENSION TYPE | Metric |
| SupplierCode | 10632456 |
| INTERNAL DIAMETER | 10 |
| OUTER DIAMETER | 26 |
| Width | 8.0000 mm |
| BEARING | Bearing |
| BEARING SEAL TYPE | Sealed Non-Contact |
| INTERNAL DIAMETER 1 | 10.0000 |
| OUTER DIAMETER 1 | 26.0000 |
| Bearing | Bearing |
| Bearing Seal Type | Sealed Non-Contact |
| Brand | NTN |
| Dimension Type | Metric |
| Internal Diameter | 10 mm |
| Outer Diameter | 26 mm |
| WIDTH | 8 |
| Width | 8 mm |
| Type | Single Row Deep Groove Ball |
| Product Multiple | 1 |
| Id | Product Code | Description | Quantity |