| Width | 13.0000mm |
| DIMENSION TYPE | Metric |
| SupplierCode | 10632515 |
| INTERNAL DIAMETER | 30 |
| OUTER DIAMETER | 55 |
| Width | 13.0000 mm |
| BEARING | Bearing |
| BEARING SEAL TYPE | Sealed Contact |
| INTERNAL DIAMETER 1 | 30.0000 |
| OUTER DIAMETER 1 | 55.0000 |
| Bearing | Bearing |
| Bearing Seal Type | Sealed Contact |
| Brand | NTN |
| Dimension Type | Metric |
| Internal Diameter | 30 mm |
| Outer Diameter | 55 mm |
| WIDTH | 13 |
| Width | 13 mm |
| Type | Single Row Deep Groove Ball |
| Product Multiple | 1 |
| Id | Product Code | Description | Quantity |