| Width | 63.85mm |
| LUBRICATION METHOD | SIDE |
| BEARING CAP TYPE | R1 |
| CIRCLIP TO CIRCLIP B2 | 64.0000 |
| SupplierCode | 10641066 |
| INTERNAL DIAMETER | 32 |
| APPLICATION MAKE MODEL YEAR | TOY.L/CRUISER 1/74- |
| Bearing Cap Diameter C | 32 |
| Bolt Centre Across Cap E | 0 |
| Bolt Centre Across Universal Joint F | 0 |
| Circlip Circlip B2 | 64 |
| Outside Outside Caps B1 | 0 |
| WEIGHT NETT KG | .800 |
| PACK QUANTITY | EACH |
| Pack Quantity | EACH |
| Application Make Model Year | TOY.L/CRUISER 1/74- |
| Bearing Cap Diameter C | 32 mm |
| Bolt Centre Across Cap E | 0 mm |
| Bolt Centre Across Universal Joint F | 0 mm |
| Circlip Circlip B2 | 64 mm |
| Image Ref | 2 |
| Outside Outside Caps B1 | 0 mm |
| Nett Weight | .800 Kg |
| Width | 63.85 |
| Product Multiple | 1 |
| Id | Product Code | Description | Quantity |