| BEARING CAP DIAMETER | 32.0000 |
| LUBRICATION METHOD | SIDE |
| BEARING CAP TYPE | R1 |
| CIRCLIP TO CIRCLIP B2 | 68.0000 |
| SupplierCode | 10641095 |
| APPLICATION MAKE MODEL YEAR | NISSAN PATROL 1988-> |
| Bearing Cap Diameter C | 32 |
| Bolt Centre Across Cap E | 0 |
| Bolt Centre Across Universal Joint F | 0 |
| Circlip Circlip B2 | 68 |
| Outside Outside Caps B1 | 0 |
| WEIGHT NETT KG | .850 |
| WEIGHT NETT | .8500 |
| PACK QUANTITY | EACH |
| Pack Quantity | EACH |
| Application Make Model Year | NISSAN PATROL 1988-> |
| Bearing Cap Diameter C | 32 mm |
| Bolt Centre Across Cap E | 0 mm |
| Bolt Centre Across Universal Joint F | 0 mm |
| Circlip Circlip B2 | 68 mm |
| Image Ref | 2 |
| Outside Outside Caps B1 | 0 mm |
| Nett Weight | .850 Kg |
| Product Multiple | 1 |
| Id | Product Code | Description | Quantity |