| LUBRICATION METHOD | NON LUBE |
| BEARING CAP TYPE | R2 |
| OUTSIDE TO OUTSIDE OF CAPS B1 | 57.0000 |
| SupplierCode | 10640795 |
| INTERNAL DIAMETER | 20 |
| APPLICATION MAKE MODEL YEAR | TOYOTA/DAIHATSU |
| Bearing Cap Diameter C | 20 |
| Bolt Centre Across Cap E | 0 |
| Bolt Centre Across Universal Joint F | 0 |
| Circlip Circlip B2 | 0 |
| Outside Outside Caps B1 | 57 |
| WEIGHT NETT KG | .200 |
| PACK QUANTITY | EACH |
| Pack Quantity | EACH |
| Application Make Model Year | TOYOTA/DAIHATSU |
| Bearing Cap Diameter C | 20 mm |
| Bolt Centre Across Cap E | 0 mm |
| Bolt Centre Across Universal Joint F | 0 mm |
| Circlip Circlip B2 | 0 mm |
| Image Ref | 1 |
| Outside Outside Caps B1 | 57 mm |
| Nett Weight | .200 Kg |
| Product Multiple | 1 |
| Id | Product Code | Description | Quantity |