| Width | 54mm |
| LUBRICATION METHOD | NON LUBE |
| BEARING CAP TYPE | R1 |
| CIRCLIP TO CIRCLIP B2 | 54.0000 |
| SupplierCode | 10641060 |
| INTERNAL DIAMETER | 27.38 |
| APPLICATION MAKE MODEL YEAR | 21R SERIES |
| Bearing Cap Diameter C | 27.39 |
| Bolt Centre Across Cap E | 0 |
| Bolt Centre Across Universal Joint F | 0 |
| Circlip Circlip B2 | 54 |
| Outside Outside Caps B1 | 0 |
| WEIGHT NETT KG | .500 |
| PACK QUANTITY | EACH |
| Pack Quantity | EACH |
| Application Make Model Year | 21R SERIES |
| Bearing Cap Diameter C | 27.39 mm |
| Bolt Centre Across Cap E | 0 mm |
| Bolt Centre Across Universal Joint F | 0 mm |
| Circlip Circlip B2 | 54 mm |
| Image Ref | 2 |
| Outside Outside Caps B1 | 0 mm |
| Nett Weight | .500 Kg |
| Width | 54 |
| Product Multiple | 1 |
| Id | Product Code | Description | Quantity |