| Width | 70mm |
| LUBRICATION METHOD | SIDE |
| BEARING CAP TYPE | R2 |
| CIRCLIP TO CIRCLIP B2 | 82.5500 |
| BEARING CAP 2 DIAMETER | 28.5800 |
| OUTSIDE TO OUTSIDE OF CAPS B1 | 92.0800 |
| SupplierCode | 10641088 |
| OUTSIDE TO OUTSIDE OF CAPS B1 2 | 92.0800 |
| INTERNAL DIAMETER | 26.99 |
| APPLICATION MAKE MODEL YEAR | 1330 x FORD 9" DIFF |
| Bearing Cap Diameter C | 26.99 |
| Bolt Centre Across Cap E | 0 |
| Bolt Centre Across Universal Joint F | 0 |
| Circlip Circlip B2 | 0 |
| Outside Outside Caps B1 | 92.08 |
| WEIGHT NETT KG | .600 |
| PACK QUANTITY | EACH |
| Pack Quantity | EACH |
| Application Make Model Year | 1330 x FORD 9" DIFF |
| Bearing Cap Diameter C | 26.99 mm |
| Bolt Centre Across Cap E | 0 mm |
| Bolt Centre Across Universal Joint F | 0 mm |
| Circlip Circlip B2 | 0 mm |
| Image Ref | 3 |
| Outside Outside Caps B1 | 92.08 mm |
| Nett Weight | .600 Kg |
| Width | 70 |
| Product Multiple | 1 |
| Id | Product Code | Description | Quantity |